خبر خراسان به نقل از خبرگزاری خانه ملت ، حسین عباس زاده امامی با ارائه گزارشی از حضور در حوزه انتخابیه گفت: مجلس هرگز تعطیل نیست و نماینده ها به حوزه انتخابیه می روند و پیگیر کار مردم هستند و این چند روزی که به حوزه انتخابی آمدیم پیگیری مشکلات مردم بودیم.

وی افزود: به مناسبت هفته قوه قضاییه با مسئولان قوه قضاییه جلساتی داشتیم و  آنها مشکلات خود را مطرح کردند و ما آنها را استماع کردیم و تا اینکه بتوانیم آنها را پیگیری کنیم.

عباس زاده امامی با بیان اینکه مشکلات دستگاه قضا، قضات و کارمندان در دیدار با مسولان قضا مطرح شد،ادامه داد: از زندان شهرستان چناران بازدید شد و در نشستی مشکلات مسئولان زندان را گوش دادیم و مشکلات قضات را بررسی کردیم .

این نماینده مردم درمجلس یازدهم مطرح کرد: در بازدید از بیمارستان گلبهار ،مسئولین استانی را دعوت کردیم؛ ساخت بیمارستان گلبهار ۴۰ درصد پیشرفت داشته از مسئولین استانی دعوت کردیم که به اینجا آمدند و این موضوع را پیگیری کردیم.

نماینده مردم چناران، طرقبه و شاندیز درمجلس ادامه داد: در موضوع اعتبارات و تکمیل این پروژه از کلینیک تخصصی گلبهار  بازدید داشتیم و بعد بحث تکمیل این پروژه را پیگیری کردیم .بیمارستان گلبهار که ردیف بودجه ملی دارد و نیاز گلبهار است که باید تکمیل شود.

وی در ادامه مطرح کرد:گلبهار کلینیک تخصصی دارد و در کنار آن باید بیمارستان ساخته شود،این بیمارستان نزدیک ۴۰ درصد پیشرفت داشته و اعتبار جدیدی برای آن تعیین کرده بودند که این موضوع پیگیری شد،چراکه در افق جمعیتی، شهر نیاز به ارتقا دارد.

عباس زاده امامی تاکید کرد: این  بیمارستان نیاز به زمین دارد که برای توسعه آن باید ارتقا پیدا کند و با مسئولین در مورد موافقت با ارائه زمین صحبت کردیم و با شرکت عمران هم صحبت شد تا بتوانند زمینی را برای توسعه بیمارستان به آنها بدهند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس  با بیان اینکه بازدیدهای در استان انجام شده است، تاکید کرد: از مجتمع های مسکونی گلبهار بازدید شد؛حدود ۴۲ هزار واحد مسکن مهر وجود دارد که بعضی از آنها تکمیل شده، بعضی در حال تکمیل هستند و برخی هم از مردم در منازل ساکن شده اند؛ اما مشکلات محوطه سازی و مشکلات روشنایی دارند و هنوز برخی حداقل‌های امکانات و نیازها فراهم  و مرتفع نشده است و در این  بازدیدها با مشکلات مردم آشنا شدیم و تا جهت رفع این مشکلات پیگیری هایی را انجام دادیم.

نماینده مردم چناران، طرقبه و شاندیز در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به مشکلات آب حوزه انتخابیه مطرح کرد :هفته گذشته جلسه ای در مورد موضوع آب تشکیل شد؛در شهر گلبهار، چناران ،طرقبه و شاندیز مشکلات آب شرب این مناطق را بررسی و درخواست‌ها را گرفتیم .در مورد مشکل آب شرب و با مسئولین استانی صحبت کردیم و در پنجشنبه پیش رو قرار است  نشستی با مسئولان آبفای استان برگزار شود و قول رفع مشکلات را از مسئولین آبفا بگیریم تا مشکلات مردم برطرف شود.

خبر های مشابه